Kalite ve Tecrübe

Sektördeki tecrübesi ile yeni ve kaliteli projeler üretip, çözümlerini alanında uzman kadrosu ve yenilikçi vizyon ilkeleri doğrultusunda sunan Evcil, müşteri memnuniyetini standartların çok üstünde temin etmektedir.

Mühendislik

Sektörün öncü firmalarından olan Evcil Group, projelerin mühendislik hizmetini de layıkıyla üstlenerek, attığı yenilikçi adımları başarı ile yerine getirmektedir.

Enerji

Evcil Grup, enerji sektörünün tüm dallarında anahtar teslim çözümler sunarak; kalite ve güven olgularını ispatlar nitelikte işler ortaya koymaktadır.

Mimarlık

Evcil Grup; Lüks konutlar, hastaneler, okul kompleksleri, villalar ve iş merkezleri ile kaliteli yaşam alanları sunarak sektörde farkını göstermiştir.

altlogo

TAVİZSİZ KALİTE POLİTİKASI

Evcil Grup, uzmanlık alanları dahilinde sunduğu hizmetleri, standart üstü yaklaşım ve tavizsiz kalite politikasıyla sürdürmektedir.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Her zaman daha iyi, en kaliteli hizmetin sunulmasında birer “ayna” olan müşteri memnuniyeti, Evcil Grup için her şeyin önündedir.

YENİLİKLERİN DETAYLI TAKİBİ

Dünya çapında takip edilen seminer ve eğitimler doğrultusunda, projelere güncel çözümler sunulmaktadır.

DİSİPLİN VE PRENSİPLE

Projelerde asla ödün verilmeyen prensipler olan hızlı, nitelikli,kaliteli ve akılcı hizmet anlayışı; yasa ve yönetmelik şartlarına disiplinli bir şekilde uyularak gerçekleştirilmektedir.

REFERANSLARIMIZ

2017 Alakazam Reklam ve Tasarım Dükkanı

Tüm Hakları Saklıdır