background
İşimizin odağına değer yaratma kavramını alıyoruz

İşimizin odağına değer yaratma kavramını alıyoruz

Kurumsal

Türkiye Elektrik taahhüt sektörünün lider firmaları arasında yer alan Evcil Grup, 1990 yılında Dursun Evcil ve Tevfik Evcil kardeşler tarafından Evcil Elektrik ismiyle şahıs firması olarak sektöre ilk adımı atmıştır. 15 yıllık süre içinde çeşitli projelere imza atan Evcil Elektrik, kimliğini 12 EYLÜL 2005 tarihinde kurumlaştırarak tüzel kişiliğe dönüştürmüş ve Evcil Mühendislik Proje Elektrik Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti. unvanı ile kendini yenilemiştir. Günden güne gelişen Teknolojik ve idari altyapısı, elektrik sektöründeki lider pozisyonu, bu güç ve tecrübe ile hareket eden yönetim kadroları, 300 ’ü aşkın teknik ve idari personeli ile ulaşılan performans seviyesi sayesinde kısa bir süre içerisinde Evcil Grup Şirketleri ulusal platformlarda taahhüt ve ticaret alanlarında önemli yerlere ulaşmıştır.

Firmamız kurulduğu günden günümüze kadar kurumsallığa ve yeniliğe çok önem vermiştir. Ülkemizde 2012 yılından itibaren temiz ve yenilenebilen enerji kaynaklarının gelecek nesillere, ülke ekonomisine ve çevresel etkilere olumlu katkı sağlayacağının bilinciyle, konusunda uzman teknik personeli ve tecrübesiyle GES (Güneş Enerji Santrali) sektörüne Mühendislik, Kurulum (EPC), İşletme ve Periyodik Bakım hizmetlerini sunmaktadır. 2016 Yılından itibaren firmaya 2. Kuşak yöneticilerin de girmesi ile Yatırım, Mimarlık, Mühendislik, Enerji ve Gıda sektörlerinde 31 yıldır olduğu gibi kalite ve güven esaslı ülkemize projelerimizle hizmet vermeye devam ediyoruz.

Geleceğe Bakış

İhtiyaca Yönelik Çözüm; Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik en uygun ve sürdürülebilir çözümleri üretmeye devam etmek. Standartları Aşan Hizmet Anlayışı; Kaliteli hizmetlerini sürdürerek, elektrik taahhüt sektörü için mükemmeliyet standartlarının ölçüsü haline gelmek.

Birinci Tercih; Hızlı ve kaliteli hizmet arayan müşterilerin birinci tercihi olmak. Yenilikçi Adımlar; Teknolojinin, sektörün ve piyasanın yakından takibini gerçekleştirerek, kalite çıtamızı doğru analizlerle en yüksek seviyede tutmak.

Kurumsal Değerler

Kurumlar da temel değerlerin eksikliği sonucu uzun süre ayakta kalamaz, rekabette avantaj yaratamaz, karlı çalışamazlar. Temel değerler işimizin kalitesinin sürekliliğini güvenilirliğini saygınlığını gösterir.

Marka olmak istiyorsak bizi diğerlerinden ayıran temel değerlere ihtiyacımız var. Temel değerlerimiz tam çalıştığında ve herkesin katılımıyla oluşturulduğunda şirketimizin raydan çıkmasını engeller. Aynı rotada vizyonumuz doğrultusunda yolumuza devam ederiz.

Kurumsal Sorumluluk

Evcil Mühendislik olarak, elektrik taahhüt sektöründeki firmaların birkaç yıl içerisinde parlayarak kaybolduğu bir ortamda, yıllardır varlığımızı sürdürüyoruz. Kurulduğumuz 1990 yılından bugüne müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutan yaklaşımımızı sürdürüyoruz.

Merkez ofisimiz, şantiye ofislerimiz ve üst düzey teknik donanıma sahip uzman kadromuz ile yurt içi ve yurt dışında emin adımlarla büyümeye devam ediyoruz. Profesyonel bir ruhla büyüyen kuruluşumuzu bu işe başladığımız ilk günkü gibi güven temeli üzerinde yükseltmek için çalışıyoruz.

Yönetim Kurulu Başkanı Mesajı

Evcil Grup, planlı ve istikrarlı büyüme politikalarıyla elektrik sektörünün yanı sıra, pazarın gelişen ihtiyaçlarını ve müşteri memnuniyetini göz önüne alarak kullanmış olduğu Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) yazılımları, sektörün seçkin marka ve partner firmaları ile gücüne güç katarak geniş bir faaliyet yelpazesi ile hizmet vermektedir.

Yönetim kabiliyeti, çalışanlarına verdiği değer ile oluşturduğu aile ortamı, tavizsiz kalite politikası, günden güne güçlenen kurum kültürü, sosyal sorumluluk anlayışı, etik değerlere bağlılığı, çevreye, iş sağlığına ve iş güvenliğine verdiği önem ve bu konularda sergilediği örnek davranışlar ile Evcil Grup 24 senedir dün olduğu gibi bugünde hizmetinizdedir.

Dursun EVCİL

Evcil Group'u Tanıyın